ΜεταφορικάΧαμηλά μεταφορικά με 2.50 ευρώ

Επιστροφές30 μέρες Πολιτική Επιστροφών

ΕγγύησηΑγορές χωρίς πιστωτική

Ugreen SC-SC Single Mode Optical Fiber Jumper 3M yellow (70664 NW131)

Ugreen SC-SC Single Mode Optical Fiber Jumper 3M yellow (70664 NW131)
  • A-level core
  • Three-ring ceramic insert structure
  • Net tail double protection against damage
  • Dust cap protection
  • Commonly used in routers, switches, fiber transceiver
Χαρακτηριστικά Οθόνης
ΜάρκαXiaomi
  • 3,50€
  • Χωρίς ΦΠΑ: 2,82€
  • Κατασκευαστής Ugreen
  • Κωδικός Προϊόντος: 6957303876648
  • Κωδικός Προϊόντος: 6957303876648
  • Διαθεσιμότητα : Περιορισμένη διαθεσιμότητα

Όλα τα ανταλλακτικά μόνο στο Phone Parts!