ΜεταφορικάΧαμηλά μεταφορικά με 2.50 ευρώ

Επιστροφές30 μέρες Πολιτική Επιστροφών

ΕγγύησηΑγορές χωρίς πιστωτική

Ugreen LC-LC Single Mode Optical Fiber Jumper 3M yellow (70663 NW130)

Ugreen LC-LC Single Mode Optical Fiber Jumper 3M yellow (70663 NW130)
  • A-level core
  • Three-ring ceramic insert structure
  • Net tail double protection against damage
  • Dust cap protection
  • Commonly used in routers, switches, fiber modules
Χαρακτηριστικά Οθόνης
ΜάρκαXiaomi
  • 3,39€
  • Χωρίς ΦΠΑ: 2,73€
  • Κατασκευαστής Ugreen
  • Κωδικός Προϊόντος: 6957303876631
  • Κωδικός Προϊόντος: 6957303876631
  • Διαθεσιμότητα : Διαθέσιμο για άμεση αποστολή

Όλα τα ανταλλακτικά μόνο στο Phone Parts!